ШАНОВНИЙ ІНВЕСТОРЕ!

Це 2-й дайджест з початку повномасштабної війни.

Ми раді, що маємо можливість розповісти, що відбулося та відбувається у проєкті «Сімейні молочні ферми» після дайджесту №6 – із червня по сьогодні.

Війна та усі події першого півріччя суттєво вплинули на усіх – ми не виключення. З’явилось чимало труднощів і викликів, які ми спільно щоденно вирішуємо і долаємо. З’явилися і нові перспективи, які ми максимально використовуємо.

Зокрема, відбулось наступне.

 • Проєкт організував 2 екскурсії на сімейну молочну ферму «Юнікасоль», що на Рівненщині.

 • У червні ми провели 4 онлайн-навчання для дрібних виробників молока із серії навчальних семінарів «Створюємо ефективне молочне фермерське господарство». Усі заходи проходили на безоплатній основі. В рамках навчання було організовано 2 демонстраційні покази сімейних молочних ферм. Крім того, проводився ветеринарний та дорадчий супровід для малих виробників молока безпосередньо з виїздом фахівців на СМФ.

 • Запустили благодійний ресурс «Подаруй склянку турботи», де можна придбати за самостійно визначену вартість склянку, літру або ж бідон віртуального молока.

 • Запустили сайт адресної допомоги сімейним молочним фермам "Підтримай українського фермера". Цей ресурс дає унікальну можливість допомогти конкретній українській фермерській родині зібрати кошти на придбання тих речей, які вони вкрай потребують сьогодні, щоб вже завтра виробляти ще більше фермерської продукції.

 • Сконцентрувались на розширенні існуючих ферм шляхом збільшення ВРХ, придбання обладнання тощо.

 • Проводимо збір кормів та розпочали осінню посівну.

 • Вивели на заплановану потужність пілотний проєкт з перероблення молока, завершуємо будівництво цеху з перероблення молока потужністю 15 тон молока в місяць.

 • Реалізуємо проєкт виробництва компостів – вже заклали до 1500 тон гною, з чого очікуємо до 500 тон компосту. Цей проєкт – це отримання додаткового прибутку, економія на внесенні добрив та ефективне використання органіки.

 • Взяли участь у благодійному аукціоні для допомоги ЗСУ

 • Операційна компанія проєкту, ПСП “Україна”, отримала нагороду за сумлінну сплату податків. Компанія у переліку найкращих платників податків Рівненщини.

Для захисту інтересів чинних інвесторів з 01.07.2022 ми призупинили залучення інвестицій. Проте ми розробили новий продукт – інвестиційна позика з гарантованою відсотковою ставкою та премією (дізнатись умови).

Задля надання інформації про причини призупинення інвестицій і більш детальних пояснень умов інвестиційної позики ми запланували ZOOM-зустріч, яка відбудеться 19.09.2022р., 19.00.


Ініціатор проекту СМФ Михайло Корилкевич:

"Рухаємось вперед. Віримо в перемогу України і її процвітання!"
Головне зі звернення ініціатора проєкту “Сімейні молочні ферми” Михайла Корилкевича • спеціалісти проєкту допомагають фермерам у написанні бізнес-планів для отримання фінансування і участі в грантах

 • заради захисту інтересів чинних інвесторів і спільно із Дорадчою радою проєкт призупинив залучення інвестицій у формі придбання частки бізнесу

 • запустили власну лінію перероблення молока, впроваджуємо НАССР для розширення ринків збуту молочної продукції, регулярно організуємо навчання для фермерів, створили проект із компостування, розробили і продаємо франшизу СМФ

 • запровадили новий інструмент – інвестиційну позику, який передбачає гарантовану дохідність для позикодавця і дозволяє проєкту розвиватись.

 • найближчим часом проведемо збір інвесторів 1 фази і протягом 30-45 днів дивіденди надійдуть на їхні рахунки. 

Бажаю усім нам якнайшвидшої перемоги, нових ідей і незліченних ресурсів для відновлення нашої економіки та країни. 

Слава Україні!
До уваги інвесторів 1-го раунду (2020 рік)
 • Як ми і повідомляли в попередньому дайджесті, ми розпочинаємо виплату дивідендів інвесторам 1-ї фази (1.06.2020 - 31.03.2021).
 • Згідно бізнес-плану від міжнародної аудиторської компанії Baker Tilly в 2019 році, перші дивіденди мали виплачуватись, починаючи з 2025 року за результатами роботи 2024 року.
 • Проте команда проєкту знайшла нові можливості розвитку проєкту, що дозволило прискорити виплату дивідендів інвесторам 1-го раунду вже в 2022 році.

Ми планували зробити це в липні-серпні поточного року, проте певні юридичні обмеження і закриті реєстри затримали нас. Ми дуже не любимо порушувати свої обіцянки і робимо все можливе, щоб прискорити виплату дивідендів інвесторам 1-ї фази. Найближчим часом відбудеться збір акціонерів (інвесторів) і протягом 30-45 днів дивіденди надійдуть на рахунки інвесторів.


Для цього нам потрібно уточнити актуальні номери банківських рахунків (IBAN).

Просимо інвесторів, які укладали інвестиційні договори в 1-й фазі інвестування (1.06.2020 - 31.03.2021рік), надати актуальні рахунки, натиснувши кнопку нижче.

Війна торкнулася кожного українця, змусила змінити ставлення до багатьох речей. Тепер як ніколи необхідно допомагати та підтримувати тих, хто на фронті, хто опинився у скрутному становищі, хто всупереч труднощам часу підтримують економіку країни.


Сіяти добро допомагають створені фонди і кожні 50-100 грн є вагомим внесоком на шляху до довгоочікуваної перемоги!

Актуальні показники проєкту
12,4 млн (+23%)

чистий прибуток за 1 півріччя
78,3 млн (+41%)

виручка за 1 півріччя
250,4 млн (+15%)

розмір активів на
1 липня 2022 року
414 (+46%)

інвесторів
5 млн грн

сплачено податків за 1 півріччя
15 тонн

реалізовано молочної продукції
2195 (+191)

корів на фермах проєкту
4 ферми

приєднались до проєкту за останні 3 місяці
54 учасників

взяли участь в демонстраційних показах на ферми проєкту
40

бізнес-планів підготовлено спеціалістами проєкту для отримання грантів фермерам
> 9млн грн

грантового фінансування очікують фермери проєкту
> 500 

учасників зареєструвалось на навчання від спеціалістів проєкту
Інвестиційна позика
Новий інструмент інвестування в проєкт "Сімейні молочні ферми" з фіксованою річною дохідністю і премією за ризик
 • Розмір позики - від 15 000 грн
 • Термін позики - 3 роки
 • Дохідність - 10% річних + премія за ризик
 • Щоквартальна виплата відсотків
 • Без необхідності підтверджувати дохід
 • Пропозиція дійсна лише до кінця 2022 року
 • Для фізичних осіб
 • Спрощена система укладання договору
 • З правом пролонгації та без права повернення до кінця дії позики
Дохідність інвестиційної позики

ГАРАНТОВАНИЙ ДОХІД

(з правом щорічного перегляду відсоткової ставки)

виплачується щоквартально по завершенню квартального місяця протягом 7 днів

РОЗРАХУНОК ЗА ФОРМУЛОЮ

((Сума позики / Вартість бізнесу) x 100%) x Чистий прибуток за рік

Нараховується щорічно за попередній рік, виплата не пізніше ніж до 01.07 наступного року.

Перша виплата премії відбудеться в 2024 році за фінансовими результатами 2023 року

Прогнозна дохідність інвестиційної позики

На прикладі позики в розмірі
100 000 грн

Премія за ризик

Zoom - зустріч з командою проєкту
19.09.2022, 19.00
Запрошуємо всіх інвесторів проєкту на онлайн-зустріч
Посилання буде діяти за 15хв до зустрічі
В день зустрічі ви отримаєте нагадування на e-mail
Події проєкту
Запущено сайт адресної допомоги фермерам
Головне завдання цього благодійного ресурсу залучити кошти для конкретних фермерських родин на конкретно визначені потреби. Тут розміщується інформація про ферми, які потребують різноманітної допомоги: від збору коштів на ліки до придбання техніки чи обладнання. Цей сайт дає можливість допомогти конкретній українській фермерській родині зібрати кошти на придбання тих речей, які вони вкрай потребують сьогодні, щоб вже завтра виробляти ще більше фермерської продукції.
Підтримати фермерів
Сплачено податків на понад 5 млн грн
Проєкт «Сімейні молочні ферми» попри складні воєнні часи продовжує підтримувати економіку України та місцевих громад. Так за 1 півріччя 2022 року в загальному всіма учасниками проєкту до бюджетів різних рівнів було сплачено податків на понад 5 млн грн.
Підтримка постраждалих від війни
Наша команда активно долучилася до збору адресної допомоги фермерам, які опинились в окупації та прифронтових зонах. Для 3 ферм було зібрано 74 300 грн. Працівники проєкту активно зайнялися волонтерською діяльністю. В Сумах і Сумській обл. було видано 15 000 продуктових наборів, 10 000 дитячих наборів, 8 000 наборів побутової хімії. А ще понад 100 000 літрів молока було передано нашими фермерами та нами на потреби ЗСУ та біженцям.
Провели навчання для фермерів
На участь в навчанні малих виробників молока за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» зареєструвалися понад 500 осіб та ще 35 осіб взяли участь в демонстраційних показах сімейних молочних ферм. Географія учасників охоплює практично всю Україну.

Фермери отримали міжнародну підтримку
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми з аграрного та сільського розвитку надало українським фермерам посівний матеріал – насіння кукурудзи. Зокрема, насіннєвий матеріал отримали 3 сімейні молочні ферми у Вінницькій обл, 7 – у Тернопільській обл, 14 – у Рівненській обл та 19 – у Хмельницькій обл. Загалом 43 сімейним молочним фермам було надано 357 посівних одиниць кукурудзи.
Тут ви можете залишити ваші запитання для ZOOM-зустрічі
ZOOM-зустріч відбудеться 19.09.2022
В день проведення ZOOM вам на e-mail прийде нагадування.
Дякуємо, що ви з нами!
Приєднуйтесь у наші чат-боти